تعمیرات مبل

برای تعمیرات مبل کافی ست تصویر مبل را به شماره 09022608009 ارسال کنید.

 • مبل شناس برند ثبت شده تخصصی تعمیرات مبل است.
 • سرویس حمل و نقل و کارگری طبقات رایگان است.
 • تمامی خدمات تعمیرات مبل شامل 5 سال گارانتی است.
 • برای انتخاب پارچه می توانید به دفتر مبل شناس مراجعه کنید.
 • حین مراحل تعمیر می توانید به کارخانه مراجعه کنید و از نزدیک مراحل تعمیر مبل را مشاهده نمایید.
آدرس دفتر

تهران، اتوبان همت، ستاری، جنوب پیامبر غربی، جهاداکبر پلاک 58
تلفن : 02144025246

آدرس کارخانه

تهران، شهرک صنعتی خاوران، سایت درودگران، بلوط 6 پلاک 503
تلفن : 02133853460

تعمیر مبل

قبل از اقدام به تعمیرات مبل لازم است چند مورد را بررسی کنید که در این صفحه به طور کامل به شما توضیح می دهیم.

 • مبل شما ارزش تعمیر دارد یا خیر ؟
 • قیمت روزنمونه یا مشابه مبل شما چقدر است ؟
 • میزان خرابی و آسیب دیدگی مبل چقدر است ؟
 • آیا اسکلت و چهار چوب کار قوی و سالم است ؟

در حال حاضر مبل به یکی از اثاثیه ضروری و بخش جدایی‌ناپذیر دکوراسیون منازل تبدیل شده است. همانطور که می‌دانیم مبل‌ها ظرافت خاصی دارند، از این رو مراقبت و نگهداری آن‌ها بسیار اهمیت دارد. ممکن است پس از مدتی، به دلایل مختلف مبل دچار آسیب یا فرسودگی شود که در این صورت نیاز است تا آن را تعویض کنید. اما در سال‌های اخیر و با افزایش قیمت مبلمان، بیشتر افراد توانایی جایگزین کردن آن را ندارند. به همین دلیل تعمیرات مبل به‌صرفه‌تر است و با قیمت بسیار کمتر می‌توان آن‌ها بازسازی کرد. انجام تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است و باید به افرادی که در این حوزه مهارت دارند سپرده شود.

تعمیرات مبل چیست؟

بسیاری از افراد شناخت کافی از نحوه تعمیرات، هزینه‌ها، زمان مورد نیاز و خدمات آن ندارند که ممکن است سوالات زیادی را ایجاد کند. تعمیرات مبل، فرآیندی تخصصی است که طی آن مبل‌های آسیب دیده، ترمیم و ایرادات آن رفع می‌شود. این تعمیرات ممکن است به‌صورت جزئی یا اساسی صورت بگیرد. در حالت جزئی مانند تعویض تشک‌ها، معمولا مبل‌ها نیاز به تعمیرات خاصی ندارند و می‌توان این خدمات را در منزل نیز دریافت کرد. اما در حالت اساسی که نیاز به زیر‌سازی و تغییرات زیادی است، باید مبل‌ها به کارگاه منتقل شوند. تمام این خدمات توسط مجموعه مبل شناس کمره انجام می‌شود.

انواع خدمات تعمیر مبل

بدون شک دلایل مختلفی مانند استفاده طولانی مدت از مبل و اسباب‌کشی باعث می‌شود تا قسمت‌های مختلف آن دچار نیاز به بازسازی داشته باشند. کثیف شدن روکش، پاره شدن رویه، شکستن و خرابی پایه و فنر‌های مبل از جمله مواردی است که افراد با آن مواجه هستند. بخشی از خدماتی که برای تعمیر مبل توسط مجموعه مبل شناس کمره ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

رویه‌کوبی و تعویض روکش مبل
ترمیم چوب مبل
رنگ‌کاری چوب مبل
تعمیرات مربوط به اسفنج
تعمیرات مربوط به فوم
ارائه انواع کاور مخصوص مبل
تعمیرات فنرکشی مبل
شست‌و‌شوی مبل

قیمت تعمیرات مبل

یکی از مهمترین عواملی که افراد تعمیر مبل را نسبت به خرید بیشتر ترجیح می‌دهند، هزینه بسیار پایین آن است. دلایل زیادی در تعیین قیمت تعمیر مبل نقش دارند، به همین دلیل با مراجعه به تعمیرکاران متفاوت، قیمت‌های مختلفی را خواهید دید. یکی از موارد مهم جنس و کیفیت مواد مصرفی است که باعث ایجاد تفاوت در قیمت خدمات است. میزان خرابی، زمان صرف شده برای تعمیرات و میزان تخصص و مهارت تعمیرکار از دیگر عواملی هستند که در هزینه نهایی لحاظ می‌شوند. اما با این حال بسیاری از افراد قیمت‌های بسیار بالایی را با دلایلی مانند کیفیت متفاوت و عالی دریافت می‌کنند. هزینه‌هایی که توسط مجموعه مبل شناس کمره دریافت می‌شود، منصفانه و براساس یک الگوی منطقی است.

چه زمانی برای تعمیر مبل اقدام کنیم؟

با گذر زمان و استهلاک مبلمان، افراد مجبور به تعویض یا تعمیر مبل هستند. معمولا زمان دقیقی برای این امر وجود ندارد و بنابه دلایلی مانند نحوه استفاده و کیفیت مواد اولیه که در ساخت مبل مورد استفاده قرار گرفته‌اند می‌تواند متغیر باشد. بسیاری از افراد به‌صورت مداوم از مبل استفاده می‌کنند که این امر باعث فرسودگی زودهنگام می‌شود. همچنین کیفیت ساخت از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا مبلمانی که با مواد باکیفیت تولید می‌شوند، دوام بیشتری دارند. یکی دیگر از مسائلی که هنگام تعمیر باید به آن توجه کنید، هزینه تمام‌شده است. گاهی مبلمان به‌قدری فرسوده و کهنه هستند که هزینه تعمیرات آن‌ها تقریباً نزدیک‌به قیمت خرید است. در این صورت، انجام تعمیرات مبل به‌صرفه نیست.

چرا به تعمیرات مبل نیاز داریم؟

رنگ، طرح و سبک مبلمان یکی از عوامل تاثیر‌گذار در دکوراسیون داخلی است، لذا تعمیر یا تعویض ضروری است. در این میان برخی افراد تمایلی به تعمیرات مبل ندارند و اقدام به خرید مبلمان جدید می‌کنند. اما دلایل متعددی وجود دارند که باعث می‌شوند، عده زیادی مبل خود را جهت تعمیرات به مجموعه‌های مختلف بسپارند.

هزینه بالای خرید مبل

هزینه بالای پارچه، چوب و سایر مواد مورد نیاز مبل، باعث شده تا قیمت مبل به‌طور سرسام‌آوری زیاد شود. به همین دلیل افراد زیادی با پرداخت مبلغ کمتری مبلمان خود را بازسازی می‌کنند.

ایجاد تغییرات ظاهری

یکی دیگر از مواردی که مورد استقبال افراد قرار گرفته است، ایجاد تغییرات ظاهری در مبل است. این مبلمان کاملاً سالم هستند و تنها برای تغییر در طرح و رنگ آن مورد تعمیر قرار می‌گیرند.

وجود اشکالات جزئی

برخی از افراد به‌دلیل بی‌دقتی، پس از خرید متوجه وجود اشکالاتی در آن می‌شوند. یا به‌علت بی کیفیت بودن پارچه و چرم مبل، ممکن است پس از مدت کوتاهی دچار آسیب شوند. به همین دلیل نیاز به تعمیرات جزئی دارند.

نکات مهم که در تعمیر مبل باید به آن‌ها توجه کنید

رعایت برخی نکات هنگام تعمیر مبل باعث می‌شود تا نتیجه مطلوب و دلخواه را دریافت کنید. زمان تحویل سفارش، میزان مهارت و توانایی، هزینه‌ها، میزان خرابی مبلمان و… از مواردی هستند که باید به آن توجه کنید.

کیفیت کلاف

کلاف یا اسکلت مبل، یکی از بخش‌های بسیار مهم است که باید توجه زیادی به آن کرد. بعضی مبل‌ها به‌دلیل بی‌کیفیت بودن کلاف ارزش تعمیر ندارند.

توجه به نمونه کار‌های تعمیرکار

ابتدا نمونه کار‌های افراد را بررسی و سپس برای تعمیر اقدام کنید. انتخاب افراد بدون تخصص و مهارت کافی، می‌تواند تمام هزینه‌های شما را هدر بدهد.

بررسی کیفیت مواد مورد استفاده

زیبایی، استحکام و دوام مبلمان شما پس از تعمیر، به نوع و کیفیت پارچه، فوم و اسفنج بستگی دارد. لذا هنگام خرید می‌توانید با کارشناسان مجموعه مبل شناس کمره مشورت کنید.

توافق برای هزینه

پیش از سفارش برای تعمیر مبل، حتما درباره هزینه‌های حمل‌و‌نقل، پارچه، رنگ‌کاری مبل و… به توافق برسید.

زمان لازم برای تعمیرات مبل چقدر است؟

مدت زمان برای تعمیر، به میزان پیچیدگی و حجم کاری لازم بستگی دارد. سرعت‌عمل تعمیرکار، تعداد بخش‌های مورد نیاز برای تعمیر و میزان زمان صرف شده برای هر کدام می‌تواند در زمان‌بر شدن تعمیرات نقش داشته باشد. به‌طور معمول برای تعمیرات به یک الی دو هفته زمان نیاز است و با اضافه شدن برخی تغییرات مانند رنگ کردن چوب و تعمیر کلاف، مدت زمان بیشتری لازم است. مجموعه مبل شناس کمره با بکارگیری نیرو‌های متخصص و باتجربه در زمینه تعمیرات مبل، خدمات خود را با ضمانت کیفیت در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

97 پاسخ
 1. شیما
  شیما گفته:

  تعمیر مبل لمسه دار هم انجام می‌دهید من مبلام لمسه دار و دوست دارم خیلی تمیز و قرینه انجام بشه و خیلی دیدم که بعد از تعمیر مبل ها دوخت خوبی ندارن و کثیف کار شده

  پاسخ
  • پشتیبان سایت مبل شناس
   پشتیبان سایت مبل شناس گفته:

   با سلام و احترام
   بله با بهترین کیفیت لمسه هم میزنیم برای مبل های استیل راحتی

 2. دیباجانی
  دیباجانی گفته:

  تعمیرات مبل کودک هم انجام میدهید ؟ 5عدد مبل کودک مدل چستر دارم میخواستم پارچه عوض بشه و داخلش از فوم سرد استفاده بشه شنیدم مقاوم تر هست و زود خراب نمیشه و اینکه توی سایت زدید گارانتی هم میکنید کارتون درسته ؟ لطفا بفرمایید چقدر طول میکشه ؟ و امکان دارد کار توی حیاط مهد انجام داد یا خیر ؟

  پاسخ
 3. فاطمه
  فاطمه گفته:

  توی جابه جایی پارچه مبلم آسیب دیده .
  انگار یک وسیله سنگین روش گزاشتن یک قسمتی از پارچه له و کوبیده شده و نتوستم با هیچ روشی به حالت اول برگردونم حتی حس میکنم اون قسمت کمی فرورفته این بعدا درست میشه ؟ یا مبلم خراب شده
  البته من پارچه مبلی که زیاد اومده بود نگه داشتم میشه از اون برای درست کردن اون قسمت له شده استفاده کرد ؟

  پاسخ
 4. مریم
  مریم گفته:

  سلام وتشکر از سایت مفیدتون🍀🌸 من پارچه مبلم رو بسیار دوست دارم و کاملا سالمه سوالم از شما این هست که آیا میشه رویه مبل استیل رو سالم جدا کرد و اسفنج یا فوم زیرش رو تعویض گرده و‌رویه اولیه را شستشو‌ یا خشک شویی کرده و مجددا از آن استفاده کرد . آیا برای جدا کردن منگنه ها منگنه کش خاص چوب وجود داره و از کجا باید تهیه کرد ؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   سلام بستگی به مدل مبل داره – معمولا برای مبل های استیل نمیشه همون پارچه قبلی رو مجدد استفاده کرد ولی برای اکثر مبل های راحتی میشه پارچه قبلی رو استفاده کرد. در نهایت برای راهنمایی دقیق تر بهتره تصویر مبل را در واتس اپ ارسال کنید.

 5. صادقی
  صادقی گفته:

  اقای کمره خدا از شما راضی باشد مبلم از روز اول هم بهتر شد اون موقع خیلی سفت بود اما الان بهترین نشمین دار کار بسیار تمیز با دقت انجام دادید و خوش قول و باوجدان و از همه مهمتر با اخلاق و منصف خیلی خوشحالم شما را پیدا کردم

  پاسخ
 6. راحله
  راحله گفته:

  یک دست مبل دسته معمولی دارم میشه دسته متکایی کرد و قسمت نشیمن را هم تشکچه ای کرد ؟ و برای پشت کمر نگین و دکمه را حذف کرد و ساده باشه ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بستگی به مدل مبل داره. برای راهنمایی بهتر لطفا تصویر مبل را از طریق آیکون پایین سمت چپ ارسال کنید .

 7. امین
  امین گفته:

  سلام من فنر مبل هام خراب شده و نشستن را خیلی بد کرده شما میتونید فنرها را با فوم سرد جابه جا کنید توی تعمیر مبل ؟ یعنی دیگه فنر نداشته باشن و فوم جایگزین بشود
  تعمیرات مبل ال به صورت کامل چقدر هزینه دارد ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   درود در برخی مواقع می شود بجای فنر از فوم سرد استفاده کنیم اما بستگی به مبل دارد. برای استعلام قیمت تعمیر مبل تصویر مبل را ارسال کنید.

 8. سودابه
  سودابه گفته:

  من یک دست مبل 7 نفره آمریکایی دارم میخواستم تعمیر کنید برام ، فقط اینکه میشه قسمت های تکیه گاهش رو مدلش رو تغییر بدید و یه طرح جدید بزنید آخه چند سال هست دارم استفاده میکنم دیگه طرحش تکراری شده برام

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بله مبل های آمریکایی رو میشه هم در قسمت نشیمن و هم در تکیه گاه تغییر فرم داد. طرح های مختلفی هم میتونیم بزنیم. معمولا مبل های آمریکایی حال صندلی خلبانی دارند که میشه به حالت پفکی یا دوخت های تکه ای تغییرشون داد.

 9. مهری
  مهری گفته:

  خیلی تمیز شده کاری که برای من زدید واقعا دستتون دد نکنه خداخیرتون بده

  پاسخ
 10. ثمره
  ثمره گفته:

  من میخواستم تشکهای مبل را بشورم اما زیپ ندارن ک فقط رویه پارچه بشورم سوالم اینه اگه با فوم بشورم و کامل خشک کنم فوم های داخل مبل آسیب میبینه ؟؟
  و باعث ایجاد لکه روی پارچه نمیشه ؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بله فوم سرد رو باید از رویه تشک جدا کنید. فوم سرد نباید آب بخوره خراب میشه.

 11. شهره
  شهره گفته:

  سلام شما برای تعمیر مبلمان راحتی از ابر ویژه یا فوم سرد استفاده می‌کنید؟
  ماندگاری فوم بیشتر هست یا اسفنج؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بستگی به قالب مبل داره برای تعمیر هر مبلی یک متریالی باید استفاده بشه

  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بستگی به صندلی داره برای راهنمایی دقیق تر تصویر صندلی را در واتس اپ ارسال بفرمایید.

 12. سیما
  سیما گفته:

  خسته نباشید ما منطقه ۲۲ هستیم شما کار تعمیر انجام می‌دهید؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بله تعمیرات مبل غرب تهران را انجام می دهیم

 13. پروانه
  پروانه گفته:

  من به تازگی مبلم را مرکز دیگری تعمیر کردم اما راضی نیستم از پارچه و دوخت هایی که روی کار انجام شده
  قبلا مبلمان لمسه داشت اما بعد از تعمیر فقط دکمه روی اون زدن که هیچ زیبایی ندارد میخواستم بدونم امکان هست مبلمان دوباره لمسه بخوره ؟ شما انجام میدید
  چون تعمیر کار قبلی نتونست کار را در بیاره

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بله میشه دوباره لمسه زد اما باید پارچه جدید بخرید

 14. محسن
  محسن گفته:

  متریالی که قبلا روی مبل بوده برای تعویض مبل مصرف نمی‌شود یا کامل نو باید مصرف شود برای صرفه جویی در هزینه

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   تمام لوازم مبل باید کامل تخلیه بشه و از ابتدا کار جنس جدید بخوره

 15. نگین
  نگین گفته:

  من پارچه تشک ها را با ماشین لباسشویی شستم الان که دوباره جا انداختم ابر توش لق میزنه و انگار رویه ها گشاد شدن میشه این درست کرد ؟ یا باید نو بخرم ؟؟

  پاسخ
 16. فریده
  فریده گفته:

  درود برای تعمیر مبلمان میتونم حضوری بیام نمونه کار ببینم و پارچه انتخاب کنم ؟

  پاسخ
 17. ازاده
  ازاده گفته:

  سلام تعمیر مبل راحتی سرویس کامل مبل 7 نفره چند روز زمان می برد ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بستگی به مدل داره معمولا 7 الی 12 روز کاری

 18. مایده
  مایده گفته:

  برای تعویض پارچه مبلمان نیاز هست داخل مبل هم تخلیه بشود چون نشیمن سالمه فقط طرح پارچه را می خواهیم عوض کنیم

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   لطفا تصویر مبل را به شماره 09022608009 واتس اپ کنید

 19. پروانه
  پروانه گفته:

  سلام ممنون از کار خوبتون به نظرم از کار خوب باید همه جا تعریف کرد بسیار تمیز و عالی و سر وقت هر وقت به مبل ها نگاه کنم دعاتون میکنم چون واقعا با کیفیت و اصالت کار می‌کنید و براتون رضایت مشتری مهمه و نه فقط سود خودتان خدا به کارتون برکت بدهد

  پاسخ
 20. سعید
  سعید گفته:

  بسیار عالی ، جواب تمام سوالات درون متن شما بود ، مشخصه که روی این متن زیاد کار شده
  متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   خوشحالیم که کاربران سایت به راحتی می تونند با متن ها ارتباط برقرار کنند

 21. هدی
  هدی گفته:

  سلام بسیار ممنونم بابت زحمات شما. مبلم عالی شده واقعا از روز اولش هم بهتر شده. بی نهایت سپاسگزارم جناب کمره

  پاسخ
 22. نژاد جعفر
  نژاد جعفر گفته:

  میخواستم بدونم شما در مورد پارچه هم مقاله دارید یا مشاوره میدید ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   سلام. بله تمامی مدل های پارچه در منوی پارچه مبل قرار داره و میتونید مشاهده کنید و سفارش دهید.
   برای اطلاعات بیشتر هم وارد مقالات سایت شوید، بصورت کامل توضیح داده شده . همینطور می توانید در واتس اپ با شماره 09022608009 پیام دهید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

 23. پروین
  پروین گفته:

  سلام خسته نباشید قسمتی از پارچه مبل من دچار سوختگی شده چطور میتونم رفو کنم ؟ اضافه پارچه هم دارم از همان مدل

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   پروین عزیز سلام وقت بخیر – لطفا تصویر مبل را در واتس اپ ارسال کنید 09022608009

 24. مجتبی
  مجتبی گفته:

  با سلام بنده عکس مبل استیل براتون ارسال کردم لطف میکنید هزینه تعویض پارچه با فوم خوب رو بفرمایید
  واتس آپ کردم ممنون

  پاسخ
 25. دولتی
  دولتی گفته:

  برام خیلی جالب و اموزنده بود که مطالب سایت را خوندم احسن به شما

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   ممنون از انرژی مثبتی که به تیم ما دادید.

 26. مینایی
  مینایی گفته:

  سلام وقتتون بخیر، ممنون از سایت بسیار خوبتون که توضیحات کافی را گذاشتین ،من یک سوالی دارم مبل راحتی دارم که تشک ها و. پشتی ها جدا هستند از خود مبل ،مایلم پارچه آنرا که البته سالم هست ولی برای تغییر رنگ میخوام پارچه را عوض کنم مبل ال 7 نفره هست دوتا سه نفره یکی تکی وفقط هم فوم یکی از سه نفره ها فرو رفته است آیا امکان این هست که سه نفره که یک قسمتش فومش فرو رفته عوض بشود درضمن تشکها و پشتی ها همه زیپ دارند و زیر کار از پارچه روی مبل استفاده نشده احتمالا برای صرفه جویی در پارچه ،سوالم این است آیا تشک ها را شما پارچه اش را عوض میکنید و فوم آنرا هم چنین؟پارچه هم چرم پارجه ای مناسب است یا خیر؟ با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   درود بر شما ممنون از نظر لطف شما
   1- بله می توانیم تنها قسمت هایی از مبل شما که فوم آن فرورفته را تعویض کنیم و برای این منظور کافی است ابعاد فوم های نشیمن را محاسبه کنیم و بهترین فوم را برای شما انتخاب کنیم.
   2- برای خیاطی تشک ها هم انجام می دهیم و کافی است برای استعلام قیمت دقیق تصویر مبل را به شماره 09022608009 واتس اپ نمایید.

  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   سلام- بسته به مدل مبل تعویض رویه کامل بین 1 الی 2 هفته زمان میبره البته اگر سفارش رنگ چوب هم داشته باشه حدود 3 هفته

 27. فرخنده
  فرخنده گفته:

  با سلام خداقوت … راه تشخیص اینکه بدونیم بدنه چوبی مبل سالمه و ارزش تعمیر دارد چیست ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   فرخنده عزیز سلام – اگر چوب مبل شما شکستگی نداره و سالمه بهتره تعمیر کنید.مهمترین مورد مبل برای تعمیر کلاف چوبی هست. متقال زیر مبل را بشکافید و ببینید وضعیت چوب های داخل مبل به چه صورت است.

 28. نگار
  نگار گفته:

  سلام تکیه گاه مبل ما دکمه دار است و لمسه خورده اگر حذف بشه و تغییر مدل بدهیم از راحتی کار کاسته نمیشه؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   نگار عزیز سلام – خیر حذف لمسه تاثیری در نشیمن مبل نداره.

 29. معصومه
  معصومه گفته:

  سلام خسته نباشید مبل ما دسته های چوبی دارد اگر بخواهیم قسمت چوبی با پارچه پوشیده بشود باید مبلمان را برای شما بفرستیم یا امکان تعمیر در منزل هست؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   معصومه عزیز سلام – بهتره برای این مورد مبل شما به کارگاه انتقال داده شود زیرا باید الگوی دسته گرفته شود و این کار نیاز به لوازم دارد.

 30. الهام
  الهام گفته:

  سلام خواهر من به تازگی مبلمان استیل را با استفاده از بخارشور تمیز کرده وبعد روی پارچه لکه های زرد رنگ به وجود آمده
  آیا بعد از خشک شدن برطرف میشه یا باید پارچه را تعویض کنیم ؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   خیر لکه ایجاد شده روی پارچه مبل بر اثر شتسشو پاک نمیشه. بارها در آموزش ها گفتیم مبل را به مبل شویی ها ندید داغونم میشه مبل. خودتون در منزل با کف شامپو فرش تمیز کنید و نزارید آب به زیر پارچه نفوذ کنه . وقتی مبل شویی ها میان با حرارت زیاد و بخار آب یا کف و آب مبل رو میشورن که در ظاهر پارچه تمیز میشه ولی همه اون بخار آب و آب به داخل پارچه نفوذ می کنه و اسفنج زیر پارچه خیس میشه و زردآب پس میده روی پارچه و لک میشه.

 31. پریا
  پریا گفته:

  سلام خسته نباشید مبلمان ما تشک نشیمن جدا میشود امکان تغییر مدل هم در تعمیرات هست که تشک ثابت باشد ؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   پریا عزیز سلام – در اکثر مدل های مبمان این امکان وجود دارد که تشک از حالت دوبل به ثابت تغییر کنید اما بهتر است برای راهنمایی دقیق تر تصویر مبل را واتس اپ کنید.

  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   حمید عزیز سلام – بله 5 سال ضمانت کتبی

 32. همایون
  همایون گفته:

  سلام و درود
  کارشناسان شما از روی عکس متوجه میشوند که بارگیری کار با تخم پنبه هست یا خیر ؟ و مساله دیگر چه متریالی باید برای تعمیر به کار گرفته بشود اسفنج یا فوم گزینه بهتری هستند
  من مبلمان ترک دارم و خیلی جنسشان عالی هستند میخواهم همانند مبل نو متریال عالی بکار ببندید شما کار مبلمان ترک هم انجام میدهید و نمونه از قبل برای بازدید دارید ؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   با عکس نمیشه متریال زیر پارچه مبل را تشخیص داد. برای راهنمایی دقیق تر می بایست تصویر مبل را در واتس اپ ارسال بفرمایید.

 33. ترمه
  ترمه گفته:

  سلام من متن شما را خواندم نوشید حمل و نقل رایگان من کاناپه سه نفره خیییلی بزرگ و سنگین دارم و متاسفانه اسانسور هم نداریم هرجا تماس میگیرم قبول نمیکنن شما انجام میدهید .

  پاسخ
 34. ساحل
  ساحل گفته:

  تعمیر یک کاناپه تک چستر چقدر زمان میبره ؟
  امکان دارد دوخت و فرورفتگی روی کار را حذف کنیم و ساده پارچه روی ان کشیده بشه
  ؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   بستگی به مدل مبل داره . تصویر مبل را در واتس اپ ارسال بفرمایید.

 35. ایران منش
  ایران منش گفته:

  گروه مبل شناس عالی عالی مبل های من خیلی قشنگ شد تمیز و حرفه ای واقعا خوشحالم که شما را پیدا کردم و مبل هام شما تعمیر کردید تشکر فراوان

  پاسخ
 36. ناهید
  ناهید گفته:

  مطالب عالی بود….ای کاش راجب تعمیر صندلی ناهارخوری توضیح میدادید چجوری تو خونه پارچه هاش را عوض کنیم…. من پسر بچه کوچک دارم همه پارچه ها را شکلاتی کرده در نظر دارم خودم پارچه رویه را عوض کنم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   ناهید عزیز سلام – بزودی آموزش تعویض پارچه صندلی در سایت قرار داده می شود-

  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   پندار عزیز سلام – خیر برای مشاوره قیمت تعمیر یا سایر امور لطفا تصویر مبل را ارسال بفرمایید.

 37. لاله
  لاله گفته:

  سلام و خسته نباشید منطقه امیر آباد تحت پوشش دارید ؟
  من مبل 9نفره سلطنتی دارم میخاستم پارچه مبلمان را عوض کنم.

  پاسخ
  • پشتیبان