تعمیرات مبل ال

تعمیرات مبل ال قیمت، پارچه و نمونه کار

ارزان ترین هزینه تعمیرات مبلمان مربوط به مبل ال است. ابعاد کوچک و تعداد نفرات کم باعث می شود مبل های مدل ال کمترین قیمت تعمیرات مبل را داشته باشد. در ادامه به بررسی انواع مدل های ال می پردازیم و نکات فنی و تخصصی درباره تعمیرات آنها را سرح می دهیم.

تعمیرات انواع مبل ال

مبل های ال در مدل های مختلفی تولید می شود. مبل های تشک دوبل، مبل ال تشک ثابت، مبل ال تختخوابشو، مبل ال ربکا، مبل ال بار، مبل ال کاژو از شناخته شده ترین مدل های مبلمان ال هست. ما در مجموعه مبل شناس تعمیرات انواع مبل ال را انجام می دهیم.

تعمیرات مبل ال

تعمیرات مبل ال

 

 

تعمیرات مبل ال کاژو

ال کاژو یا ال کاجو معروفترین مبل مدل ال در ایران است. برای تعمیر این مدل در قسمت نشیمن از دو مدل فوم سرد ورقی و یا فوم سرد نشیمن کاژو استفاده می شود. برای قسمت نشیمن نیز از فوم سرد پشت کاژو استفاده می شود. نشمین راحت و ابعاد استاندارد این مدل باعث شده تا اکثر مشتریان دست به تعمیر آن بزنند.

  تعمیرات مبل دسته متکایی، قیمت پارچه و نمونه کار

مبل ال کاژو 20 متر پارچه لازم دارد. این مبل شامل 4 تکه می باشد. یک کاناپه 3 نفره دسته دار + یک کاناپه 3 نفره کنج دار + مبل تکی بدون دسته و یک عدد پاف. دوخت های روی مبل کاژو دوخت دوسوزنه است و می بایست با چرخ خیاطی دوسوزنه این دوخت ها انجام شود.

در برخی موارد دیده شده برخی کارگاه ها که مجهز به چرخ خیاطی دوسوزنه نیستند از چرخ خیاطی ضخیم دوز به جای دوسوزنه استفاده می کنند. همین امر باعث کج شدن دوخت ها و بهم خوردن نظم دوخت در خیاطی کاژو می شود.

ما در مجموعه مبل شناس مجهز به تمامی لوازم مربوط به تعمیرات مبل هستیم. از این جهت پیشنهاد می کنیم ویدیو نمونه کارهای ما را در اینستاگرام مبل شناس مشاهده نمایید.

 

تعمیرات مبل ال ربکا

تعمیرات مبل ال ربکا

تعمیرات مبل ال ربکا

مبل ال ربکا بدنه ای تمام چوب دارد و فقط تشک های نشیمن و تکیه گاه روی آن قرار می گیرد. در نتیجه رویه کوبی ندارد و فقط تشک دوزی دارد. بنابراین ارزان ترین نوع تعمیرات مبل است. برای تعمیر مبل ال ربکا نیازی به جابجایی نیست و تنها کافی است تشک نشیمن و تکیه گاه روی مبل را بردارید و طول و عرض مبل ها را اندازه گیری کنید.

  تعمیر مبل ترک

هزینه تعمیر مبل ال ربکا به صورت خدماتی محاسبه می شود. یعنی میزان فوم سرد مورد نیاز، هزینه لایکو و هزینه خیاطی به تفکیک اعلام می شود. و مانند سایر مبل ها نیست که به صورت کلی قیمت اعلام شود. زیرا کا رویه کوبی ندارد.

تعمیر مبل مدل ال ربکا

تعمیر مبل مدل ال ربکا

معمولا برای تعمیر ال ربکا از فوم سرد 14 سانت برای نشیمن استفاده می شود و برای تکیه گاه از فوم تکیه گاه کاژو. با مراجعه به منوی فوم سرد در بالای صفحه می توانید قیمت فوم های ذکر شده را مشاهده نمایید و همچنین به صورت آنلاین سفارش دهید.

تغییر سایز مبل ال

با توجه به کوچک شدن خانه ها خرید و تعمیر مبل ال اولویت اصلی در انتخاب مبلمان شده است. اما ممکن هست شما در مواقعی نیاز به کوچک کردن سایز مبل کنید. در اکثر مدل های مبل ال امکان کوچک کردن وجود دارد. برای مثل می توانیم کاناپه با طول 200 سانتی متری را به کاناپه 150 سانتی تبدیل کنیم. در اکثر این مواقع حتی می توان از همان پارچه قبلی نیز استفاده کرد. حتی اگر به خانه ای بزرگتر نقل مکان کرده اید می توانیم از روی مبل شما مجدد مبل نو بسازیم. همه این ها مزایای استفاده از مبل ال است.

تعمیرات کاناپه ال ربکا
  تعمیرات مبل تختخوابشو قیمت، پارچه و نمونه کار

تعمیرات کاناپه ال ربکا

 

 

قبل از تعمیر مبل ال

قبل از تعمیر مبل ال

 

 

بعد از تعمیر مبل ال

بعد از تعمیر مبل ال

نویسنده: محمدکمره

تاریخ: 1403/02/19

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *