بهترین زمان تعمیر مبل

مقاله زیر خلاصه ای از تجربیات ما طی سالیان اخیر در زمینه تعمیر مبل است. با توجه به تعداد زیادی از مشتریان و بررسی آنها در سال های مختلف و همچنین مطالعه برای بازاریابی در این حوزه می توانیم بگوییم متن تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است. با توجه به استراتژی گروه ” مـبل شـناس کــمره ” سعی کردیم این مقاله تا حد امکان خلاصه باشد.

تعمیر مبل در بهار

بهار بهترین زمان برای تعمیرات مبل است، فشار کار کم است و از طرفی قیمت اجناس مصرفی از قبیل فوم سرد و اسفنج مشخص شده است. در این فصل علاوه بر شرایط هوا که بسیار بر کارکرد افراد تاثیر دارد حال روحی مردم نیز بهتر است زیرا پس از یک استراحت طولانی و با اعصابی آرام به کار برگشته اند. از طرفی معمولا برای تمامی کارهای فنی قیمت های پایین تری نسبت به سایر ماه های سال اعلام می کنند.

تعمیر مبل در تابستان

تابستات فصل جابجایی است. معمولا افراد هنگام جابجایی منازل خود سفارش تعمیر مبل می دهند. طی سالیان ۹۸ و ۹۹ با وجود تورم بسیار زیاد این اتفاق به اوج رسید. به این دلیل که خانم ها دوست دارند با ورود به منزل جدید یک تغییر دکور اساسی داشته باشند. پیشنهاد ما این است در این سه ماه سفارش تعمیر ندهید.

  توضیحاتی در مورد تعمیر مبلمان و شماره تماس برای استعلام قیمت هزینه تعمیر مبل در تهران
تعمیر مبل در پاییز

پاییز  هم جزو زمان های بسیار عالی تعمیر مبل است. زیرا به تجربه بسیار دیده ایم که حتی استادکاران ماهر نیز در فصل زیبای پاییز بهتر و با سلیقه تر کار می کنند. شاید کوتاه بودن روز در فصل پاییز و زمستان باعث می شود کارگران خواب بیشتری داشته باشند و در نتیجه با حوصله تر کار کنند. باز هم تکرار می کنم این موارد فقط بر اساس تجربه ما و سایر همکاران ماست.

تعمیر مبل در زمستان

زمستان جز شلوغ ترین زمان های کاری سال هستند. خلاصه و با صداقت کامل بگویم همه ما کسبه تمام سال کار می کنیم تا به شب عید برسیم. شما در دو ماه پایانی سال باید به نسبت سایر ماه ها پول بیشتری پرداخت کنید. این امر طبیعی است زیرا تعداد سفارش های عقب افتاده در ۱۰ ماه قبل قرار است در این دو ماه انجام شود. تعداد سفارش زیاد و تعداد مرکز تعمیر مبل کم ; نتیجه چیزی جز افزایش قیمت نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مرکز ارائه تعمیرات حرفه ای انواع مبلمان با قیمت مناسب در تهران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای