درباره مبل شناس

سلام به سایت مبل شناس خوش آمدید. من محمد کمره هستم متولد سال 1371 لیسانس ریاضیات کاربردی و از سال 1393 در زمینه مبلمان فعالیت میکنم. به طور خلاصه فعالیت هایی که طی سالیان اخیر داشتم رو براتون می نویسم.

محمد کمره

 

  • سال   1394 – 1393  فروشندگی مبلمان در کالاشهر بزرگترین مجموعه فروش مبلمان ایران
  • سال   1396 – 1395  ساخت اولین کانال تگرام فروش آنلاین مبل + فروش مبل به صورت شوروم در فیروزبهرام
  • سال   1397 – 1396  ساخت اولین سایت فروش آنلاین محصولات مبلمان مانند فوم سرد و خدمات مبل + افتتاح کارگاه تولید و تعمیرات مبلمان در احمد آباد مستوفی
  • سال   1400 – 1398  تعمیرات تخصصی مبلمان در جنت آباد جنوبی + ثبت رسمی برند مبل شناس کمره
  • از سال 1401 تا کنون افتتاح اولین دفتر ثبت سفارش تعمیرات مبل در ایران + افتتاح کارخانه تخصصی تعمیرات مبل در شهرک صنعتی خاوران

طی حدود 10 سال فعالیت در همه حوزه های مبلمان از فروشندگی تا پخش مبلمان سراسر کشور – توزیع لوازم مبل به شهرهای مختلف – اکنون به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات مبلمان در غرب تهران و فروش آنلاین فوم سرد فعالیت میکنم.

در طی 2 سال اخیر تمرکز من و تیم بسیار خوبم بروی فرآیندهای سیستم سازی بوده و اکنون به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خدمات مبل در غرب تهران فعالیت میکنیم. تمامی فرآیند های تعمیرات مبل در مجموعه مبل شناس کمره با دستورالعمل استاندارد بوده و استفاده از بالاترین کیفیت ممکن فوم سرد و اسفنج در تعمیر مبل است .همچنین باعث افتخار ماست که بهترین و باهوش ترین نیروهای کار رویه کوب و خیاط رو در مجموعه داریم.

هدف مبل شناس

ما در مجموعه مبل شناس به دنبال ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان هستیم. کار تعمیرات مبل برای ما بهانه ای است برای پیدا کردن دوستان جدید و در کنار آن توسعه فعالیت در زمینه تعمیرات مبلمان. هدف اصلی ما این است که بتوانیم برای صنف تعمیرات مبل که هنوز هم به صورت سنتی در حال انجام است تحول ایجاد کنیم.

چند توصیه برای مشتریان تعمیر مبل :

  1. حتما به نزدیک ترین مرکز تعمیر مبل سفارش بدید.
  2. تا حد امکان از دوستان و آشنایانی که تجربه تعمیر مبل عالی داشتند شماره تعمیرکار بخواهید.
  3. به عکس ها اعتماد نکنید، ویدیو نمونه کار ارزش بسیار بیشتری دارد.

برای مشاهده نمونه کارهای تعمیرات مبل مجموعه مبل شناس به اینستاگرام ما مراجعه کنید.