کاور مبل تکه ای

کاور مبل تکه ای پرفروش ترین نوع کاور مبل در سال های اخیر بوده است. از جمله مزایای این نوع کاور مبل این است که فقط قسمت های مورد نظر مبل را می پوشاند و به راحتی قابل شستشو است. قیمت مناسب این نوع کاور مبلمان باعث شده بشدت مورد توجه بانوان قرار گیرد. برای کاور مبل ژلاتینی لازم است خیاط  به منزل شما مراجعه کند و الگو بگیرد. اما برای سفارش کاور مبل تکه ای نیاز نیست کسی به منزل شما بیاید. این کار باعث می شود شما راحت تر سفارش دهید. بعد از ۳ روز برای شما ارسال می کنیم.

کاور مبل تکه ای


نحوه سفارش کاور مبل تکه ای

۱- تصویر مبل خود را به شماره ۰۹۰۲۲۶۰۸۰۰۹ واتس اپ کنید تا کارشناسان ما آموزش های لازم درباره نحوه اندازه گیری مبل را برای شما ارسال کنند. با توجه به آموزش، ابعاد مبل را یادداشت کنید. سپس برای ما ارسال کنید. مدل پارچه کاور مبل تکه ای را انتخاب کنید. ۳ روز بعد کاور مبل آماده شده را برای شما ارسال می کنیم.

۲- اگر می توانید خیاطی کنید کافی است طرح پارچه کاور مبل را  انتخاب کنید و به متراژ مورد نظر خریداری کنید. در نهایت پس از اینکه برای شما  ارسال کردیم، در منزل با توجه به آموزش های ما اقدام به دوخت نمایید. توجه کنید که چنانچه در حین مراحل ساخت کاور به مشکلی برخورد کردید می توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

نحوه سفارش کاور مبل تکه ای