تعویض پایه مبل

سال 1400 را می توان سال تغییر و دگرگونی در طراحی دکوراسیون دانست. تا قبل از آن مدل های مبل بسیار محدود و تکراری بودند. اما علت آن این بود که تا سالیان قبل واردات لوازم مبل آزاد بود و واردات محصولی مانند پایه مبل د رانحصار چند نفر بود با سلیقه نه چندان خوب. اما اکنون شاهد طراحی های بسیار عالی هستیم. زیرا از سال 98 واردات لوازم مبل ممنوع شد زیرا مبلمان جز دسته کالای لوکس قرار دارد. مانند تحریم های همه کالاها این بار مبلمان را از داخل تحریم کردند تا مانع ارز بری شود.

در نتیجه یک بازار بسیار بزرگ برای تولید لوازم مبل شکل گرفت. نیاز زیاد و تولید کم ذهن هر تولید کننده ای را برآن می دارد تا با ارائه محصول خوب منفعت بسیاری حاصل شود.برای زیبا بودن یک محصول بزرگ مانند مبل، نیاز است تا همه قسمت های آن زیبا باشد. یکی از مهمترین قسمت های مبلمان پایه است. طراحی موجود در بازار بسیار ظریف و زیبا و مدرن هستند اما یک ضعف بزرگ دارند. این محصولات چشم نواز مدرن هستند اما محکم نیستند.

در نتیجه با توجه به مشکلات به وجود آمده طراحان به این نتیجه رسیدند که صرف زیبایی کارساز نیست. آنها دریافتند پایه مبل باید محکمترین قسمت مبل باشد زیرا تمامی وزن مبل و افراد را باید تحمل کند. در نظر بگیرید یک مبل تک نفره 4 پایه دارد. این 4 پایه باید وزنی حدوند 150 کیلو را تحمل کنند. بله 150 کیلوگرم !!

  واکس چوب مبل

دقیق تر بگویم که روی یک کاناپه 3 نفره اگر 3 فرد سنگین وزن بنشینند حدود 450 کیلو وزن افراد و کاناپه می شود. 450 کیلو این واقعا عدد زیادی است. مطمئن هستم شما هم تا کنون درباره این وزن فکر نکردید. اما نکته مهم اینجاست که این وزن حدود نیم تن چگونه باید مهار گردد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *