انواع پایه مبل

پایه مبل

چنانچه می خواهید پایه مبل خود را تغییر دهید چند نکته را مد نظر داشته باشید.

استاندارد پایه مبل را رعایت کنید

ارتفاع پایه جدید با ارتفاع پایه قبلی برابر باشد. افزایش یا کاهش ارتفاع پایه، نشیمن مبل را از حالت استاندارد خارج می کند. توجه کنید که ارتفاع استاندارد مبل راحتی از زمین تا سطح نشیمن ۴۱ الی ۴۳ سانت و برای مبل استیل ۴۱ الی ۴۵ سانت است. پس حتی اگر قصد دارید دارید ارتفاع مبل خود را کمتر یا بیشتر کنید حتما این استاندارد را رعایت کنید.

جنس پایه مبلی را درست انتخاب کنید

برخلاف تصور مردم، جنس پایه هیچ ارتباطی با ماندگاری ندارد. پایه پلاستیکی و پایه فلزی هر دو معایب و مزایای خودشان را دارند. پایه مبل پلاستیکی ارزانتر بوده و به راحتی در دسترس است. اما پایه مبل فلزی گرانتر است و به صورت دوره ای با مدل های جدیدتری تولید می شود. پایه مبل های فلزی بعد از گذشت چند مدت دیگر تولید نمی شوند و مدل های جدیدتر آنها به بازار وارد می شوند. مدل های پلاستیکی به نسبت مدل های فلزی سبک تر هستند.

سطح چوبی زیر پایه را بررسی کنید

قبل از خرید پایه مبل دقت کنید سطح زیر مبل چگونه است. ضخامت قید چوبی و محل بستن پایه را بررسی کنید. ممکن است ابعاد قید و کلاف چوبی مبل شما به گونه ای باشد که فقط بتوانید مدل های خاصی از پایه را تهیه کنید. البته در بعضی مواقع ممکن است بتوانید با یک تغییر کوچک، مثل نصب نبشی چوب به محل اتصال قیدها بتوانید مشکل را حل کنید.

  تعمیر مبل چوبی

قیمت پایه مبل

مانند همه وسایل دیگر که یک جنس مشابه با قیمت های مختلفی به فروش می رسد، پایه مبل هم از این موضوع مستثنی نیست. در پایه های پلاستیکی مقدار مواد بکار رفته عامل تعیین کننده قیمت است. در پایه های فلزی علاوه بر مواد استفاده شده، نوع آبکاری بسیار مهم است. ممکن است با عکس نتوانید تشخیص دهید که دو پایه مبل از یک جنس چقدر ممکن است متفاوت باشند. به همین دلیل ممکن است یک مدل خاص پایه مبل را با چندین قیمت مختلف ببینید. در پایان به این نکته مهم توجه کنید که ارزان بودن یا گران بودن یک محصول دلیلی بر خوبی یا بدی آن نیست.

کمترین تعداد فروش 10 عدد می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *