خرید آنلاین لوازم مبل

پس از سالها تجربه در زمینه تـعمیرات مبـل متوجه شدیم مشتریان ما می توانند بسیاری از کارهای مربوط به مبل را در منزل انجام دهند، در نتیجه  قسمت آموزش مبل را در سایت قرار دادیم تا همه مردم بتوانند بصورت رایگان آموزش های تعمیر مبل را فرا بگیرند. با توجه به این که اولین قدم برای آموزش مبل بسیار عالی بود و با توجه ویژه مشتریان سایت همراه شد تصمیم گرفتیم تا محصولات مربوط به این آموزش ها را نیز گردآوری کنیم.

امروزه شما می توانید با توجه به مورد و خرابی مبل خود آموزش های مربوطه را در سایت مبل شناس مطالعه کنید و سپـس تمام وسـایل و لـوازم مربوط به تعمیر مبل را نیز بصورت آنلاین در همین سایت سفارش دهید. چنـانچه هرگونه پـرسشی درباره مراحل تعمیر و یا نوع جنس مورد نیاز داشتید می توانید سـوالات خود را به همراه تـصویر مبل در واتس اپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما بصورت کامل شما را راهنمایی کنند.

10 پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   سلیمه عزیز سلام – بله کافیه هنگام ثبت سفارش در قسمت یادداشت بنویسید چه رنگی می خواهید

   پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   سارا عزیز سلام – هر بسته نظم دهنده دو وجهی و سه وجهی شامل ۴ عدد می باشد و هر بسته نظم دهنده دو وجهی بلند شامل دو عدد می باشد.

   پاسخ
 1. شهیدی
  شهیدی گفته:

  سلام من پارچه بلزیک کد۳را برای مبلم با رنگ چوب طلایی انتخاب کردم برای نوار مبل بین کد های ۴۱۴و ۴۰۹ یا ۳۵۸ نمیدونم کدوم را باید تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید که کدام رنگ مناسب با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   درود – انتخاب رنگ نوار مبل باید متناسب با رنگ پارچه مبل باشد و هر چه نزدیکتر باشند هارمونی بیشتری دارد.

   پاسخ
  • پشتیبان
   پشتیبان گفته:

   شهره عزیز سلام- بله از واکس چوب می توانید برای هر سطح چوبی استفاده کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.