چنانچه کلاف چوبی مبل شما سالم است می توانید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید زیرا مهمترین قسمت مبل کلاف است .در صورتی که کلاف مبل ضعیف است بهتر است مبل نو بخرید و از تعمیر خودداری کنید زیرا یک کلاف ضعیف ارزش تعمیرات ندارد.

قبل از اقدام به تعمیر مبل لازم است به مراکز خرید مبلمان مراجعه کنید تا یک حدود قیمت از مبلمان نو داشته باشید . برخی اوقات ممکن است شما با همان هزینه تعمیر بتوانید یک دست مبل نو بخرید البته این احتمال بسیار ضعیف است .

۱-استعلام قیمت ۲-رزرو نوبت تعمیر ۳-واریز وجه فاکتور ۴-ارسال پارچه مبل به تعمیرکار

۱- تعمیرات مبل کامل : تمام مواد و متریال داخل مبل تخلیه می شود و مبل به کلاف چوبی می رسد و از ابتدا زیر سازی انجام می شود و تماما جنس نو استفاده می شود . این روش اصولی ترین و با کیفیت ترین روش است اما هزینه و مدت زمانی زیادی دارد.

۲-تعمیرات مبل شارژی: پارچه از روی کار کنده میشود و یک لایه اسفنج ۱ سانتی روی تمام مواد قبلی کشیده می شود و رویه کوبی با پارچه جدید انجام می شود. این روش بسیار کم هزینه و سریع است اما به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

تا حد امکان پارچه را خودتان خریداری کنید و این مورد را به تعمیر کار مبل نسپارید. برای خرید پارچه در تهران می توانید به یافت آباد و دلاوران مراجعه نمایید.

خیر .هیچ چیزی در این عالم رایگان نیست حتی نفس کشیدن !

همه هزینه ها و مخصوصا هزینه کارگری طبقات و حمل و نقل در قیمت ها لحاظ شده است و جمله حمل و نقل رایگان یک جور تبلیغات است.

بین ۷ الی ۲۰ روز متغییر است و بستگی به مدل مبل دارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.